Polecamy

LogowanieFacebookBasen dla niemowląt Kraków

Basen dla niemowląt Kraków stanowi jedną z wielu z naszych propozycji z jakich mogą skorzystać rodzice ze swoimi pociechami. Nasz główny cel sprowadza się do pomocy w przygotowaniu Par do roli Rodzicielstwa. Proponujemy rozmaite formy zajęć rekreacyjnych, w tym również basen dla niemowląt Kraków, które niewątpliwie pozytywnie wpływają na rozwój malucha. Najmłodsi, którzy ukończyli 2 miesiąc życia mogą już korzystać w asyście rodziców z aqua aerobicu organizowanego przez Bobaskowo.

Pomysł na naszą działalność zrodził się z chęci współpracy i uświadamiania Kobiet oraz ich Rodzin na temat przebiegu porodu, połogu, a także opieki nad Niemowlęciem. Kadra zatrudnianych ekspertów dba nie tylko o przyjemną atmosferę w trakcie prowadzonych zajęć, ale i chętnie doradza wyczerpująco odpowiadając na rozmaite pytania ze strony rodziców.

Basen dla niemowląt Kraków stwarza mnóstwo korzyści, które bezpośrednio wpływają na stymulację rozwoju ruchowego poprawiając przy tym koordynację ruchów. Dobra rozrywka jak i zabawa znakomicie sprzyja budowaniu więzi pomiędzy dzieckiem a rodzicami. Basen dla niemowląt Kraków usytuowany jest przy ulicy Sołtysowskiej 25b w hotelu Orient. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach, które dostarczą wielu pozytywnych emocji.

Szczegółowe informacje w zakresie oferty na basen dla niemowląt Kraków przygotowaliśmy na stronie naszego serwisu.